Gambit Centrum Szkoleń

Oferta kursów w systemie e-learning skierowana jest głównie do początkujących użytkowników oferowanego przez nas specjalistycznego oprogramowania komputerowego.

W technologii tej oferujemy kursy z zakresu wykorzystania programów: Mathcad Prime, Mathematica, Origin Pro, Surfer, Voxler, Grapher, Global Mapper, MapViewer, EndNote, NVivo. Kursy w technologii e-learning bazują na nagraniach sesji pracy z programem (tzw. screencasty). Charakter nagrań w kursach, łączący wizualizację pracy z programem wraz z komentarzem słownym lektora, pozwala na szczegółowe i efektywne zapoznanie się z rezultatami wykorzystania poszczególnych funkcji programów.

szkolenia

Kursy przygotowane są w przejrzystej formie, jako sekwencja slajdów programu Adobe Captivate. Większość slajdów zawiera link do uruchomienia sekwencji video demonstrującej prezentowane na slajdach funkcje programu będącego przedmiotem szkolenia.

W katalogu kursów poza pełnymi wersjami kursów z każdego tematu, dostępne są krótkie wersje demonstracyjne. Wersja pokazowa dostępna jest dla wszystkich gości portalu. Pełne wersje kursów dostępne są dla zalogowanych osób, które wykupiły dostęp do określonego tematu.